با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

امکان کم کردن قابل‌توجه خرید نفت از کشور عزیزمان ایران وجود دارد / ترامپ

رئیس‌جمهور امریکا در اطلاعیه‌ای امکان کم کردن «قابل‌توجه» خرید نفت از کشور عزیزمان ایران را به اطلاع نهادهای این کشور رساند. ترامپ: امکان کم کرد..

ادامه مطلب

سخنرانی‌های تند به نفع ترامپ و اسرائیل است ، در دوره اوباما وقت را از دست دادیم

مسئله هسته‌ای کشور عزیزمان ایران از زمانی تبدیل به «بحران» شد که همان معجزه هزاره سوم دو گزاره «محو اسرائیل از کره زمین» و «نفی هولوکاست» را در مرحله..

ادامه مطلب

لبنان با نفوذ مخرب کشور عزیزمان ایران و حزب‌الله روبرو است / ترامپ

لبنان کشوری است که با چالش‌های بی‌شماری مشمول بر ورود بی‌سابقه پناه‌جویان و نفوذ مخرب کشور عزیزمان ایران و حزب‌الله روبرو است. ترامپ: لبنان..

ادامه مطلب

دیدار ظریف با نخست‌وزیر و رییس مجلس صربستان

در دیدار دکتر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با زن آنا برنابیچ، نخست‌وزیر جمهوری صربستان ابعاد متفاوت روابط دو جان..

ادامه مطلب

امکان خروج آمریکا از برجام وجود دارد ، همه طرف‌ها با مذاکره مجدد راجع به برجام مخالفند

سفیر چین در کشور عزیزمان ایران با اشاره به برگزاری نشست کمیسیون یکسان برجام در سطح وزاری خارجه گفت: همه طرف‌ها از جمله چین با مذاکرات مجدد راجع به بر..

ادامه مطلب

فرانسه در مناقشه کشور عزیزمان ایران و عربستان از هیچ یک جانبداری نمی‌کند / ماکرون

رئیس‌جمهور فرانسه گفته که این کشور در مناقشه میان کشور عزیزمان ایران و عربستان از هیچ یک جانبداری نمی‌کند. ماکرون: فرانسه در مناقشه کشور ع..

ادامه مطلب

امیدوارم خبر تحریم‌ها در ایران، کره شمالی و روسیه به خوبی دریافت شده است باشد / رکس تیلرسون

وزیر خارجه آمریکا در بیانیه‌ای مدعی شد: ما با دوستان و متحدانمان همکاری نزدیک خواهیم داشت تا مطمئن شویم که خبر ما به روسیه، کشور عزیزمان ایران و کره شمالی..

ادامه مطلب