با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

ارز بازار ماشین را از سکه انداخت

تکانه‌های ارز و(البته تا حدی سکه)، بازار ماشین را هم لرزانده هست، تا آنجاکه خرید و فروش در این بازار به شدت افت داشته و قیمت خودروهای داخلی نیز صعود..

ادامه مطلب

کیفیت بنزین پایتخت کشور عزیزمان ایران یکسان است ، واردات بنزین کم کردن یافت

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده است در سه ماه نخست امسال باید روزانه ۹ میلیون لیتر بنزین وارد می‌کردیم،اما..

ادامه مطلب

صعود «تسه» و کم کردن «تملی» ، بازار پرنوسان اوراق تسهیلات مسکن

در حالی که قیمت اوراق تسهیلات مسکن با نماد «تسه» روندی افزایشی را در پیش گرفته، اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی باز هم با افت قابل ملاحظه ای روبه رو شد تا تفا..

ادامه مطلب

تاثیر مصرف کافئین در طول بارداری بر زیاد کردن ریسک اضافه وزن کودک

یافته های تازه نشان می دهد مصرف مقادیر میانگین کافئین مصرف شده است در طول بارداری ممکن است بر وزن کودک در سنین بالاتر تاثیر گذارد.  تاثیر م..

ادامه مطلب

ترامپ تعلیق تحریم‌های هسته‌ای کشور عزیزمان ایران را ماه مه ۲۰۱۸ تمدید می‌کند

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت، دریافت پول حاصل از فروش نفت را از دستاوردهای برجام دانست و گفت: پیش‌بینی می‌کنم دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا تعل..

ادامه مطلب

بازگشت قیمت لبنیات‌ گران‌شده ، برخورد با احتکار تخم‌مرغ

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از بازگشت قیمت محصولات لبنی بعد از گرانفروشی تعدادی از برندها خبر داد و اعلام کرد: با انباشت‌کنندگان تخم‌مرغ برخورد می..

ادامه مطلب

ثبات نسبی در بازار سکه و ارز

در بازار امروز – یکشنبه – دلار آمریکا با شیب کند کاهشی شده است و سکه تمام طرح تازه با ثبات قیمت همراه شده است است.  ثبات نسبی د..

ادامه مطلب

حرکت بازارها در مدار آرامش

بازارهای سه گانه بورس، ارز و سکه جهت دومین روز متوالی بعد از صحبت ترامپ، روند متعادل خود را ادامه دادند. در این میان، شاخص سهام رشد ۱۳۱ واحدی را تجربه ک..

ادامه مطلب

کاشت هندوانه به‌جای سیمان در پروژه سیمان سپوی دولت احمدی‌نژاد

به گزارش ایلنا از یاسوج، طرح ملی سیمان سپو در شهرستان ۱۳۲ هزار نفری کهگیلویه در دشت کلاچوی دهدشت در حالی ۱۰ ساله شد که بیکاری اساسی ترین معضل و دغدغه ..

ادامه مطلب

مالیات خوب است ولی مسکن شرایطش را ندارد ، شناسایی عوامل تخلف ۴۰ میلیارد تومانی

رییس شرکت نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه تخلف ۴۰ میلیارد تومانی دوره قبل شرکت نظام مهندسی ساختمان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران در حال پیگیری است گفت:..

ادامه مطلب