با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

پاسخ لادن طباطبایی به ادعاهای همسر سابقش

به گزارش سرپوش، لادن طباطبایی بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به ادعاهای همسر سابقش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: دوستان و همراهان مهربانم&#..

ادامه مطلب

کدام بازیگران مرد بیشترین گروه تحریریه سایت فجر را گرفته‌اند؟

بسیاری از بازیگرانی که در طول سال های متفاوت برگزاری جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت گروه تحریریه سایت بلورین شده است اند، در جشنواره امسال حضور چشمگیری ..

ادامه مطلب

شکایت فلسطین از اسرائیل در دادگاه کیفری بین الملل

وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (شنبه) طرح شکایتی را به دادگاه بین‌المللی کیفری درخصوص نقض‌های اسرائیل علیه کودکان فلسطینی به خاص بازداشت عهد التم..

ادامه مطلب

رئیسی نمی‌تواند لیدری جریان اصولگرا را برعهده بگیرد/ کاندیدای شکست‌خورده شانسی

احمد شیرزاد گفت: «اگر صداوسیما به این علت که آقای رئیسی تولیت آستان است خبرهای ایشان را منعکس می شود باید محتوای خبرها در حد مسئولیت او باشد ولی اگر ایش..

ادامه مطلب

چمن فولادشهر تا بازی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شود

مدیرعامل کلوب ذوب آهن اصفهان گفت: با وجود همه پرسشها توانستیم چمن فولادشهر را اصلاح ببخشیم.  چمن فولادشهر تا بازی پلی آف لیگ قهرمانان آ..

ادامه مطلب

بازگشت قیمت لبنیات‌ گران‌شده ، برخورد با احتکار تخم‌مرغ

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از بازگشت قیمت محصولات لبنی بعد از گرانفروشی تعدادی از برندها خبر داد و اعلام کرد: با انباشت‌کنندگان تخم‌مرغ برخورد می..

ادامه مطلب

اختراع یک دستکش رباتیک جهت بیماران مبتلا به فلج کامل اندام

 یک شرکت فناوری‌های توانبخشی دستکشی اختراع کرده که به بیماران مبتلا به آسیب‌های نخاعی در انجام کارهای روزانه کمک می‌کند.  اختراع ی..

ادامه مطلب

آلبوم هرمان را در جشنواره اجرا می‌کنم ، جشنواره موسیقی فجر نیازمند برنامه مدون و نگاه درست است

خواننده موسیقی پاپ گفت: نشانه از برگزاری جشنواره موسیقی فجر و این که از این مناسبت چه خروجی انتظار دارند و چه کسانی شرکت کنند می تواند به پیشرفت روز..

ادامه مطلب

فیلترینگ این مسئله را حل نمی کند / یک حقوقدان

فیلترینگ این مسئله را حل نمی کند. شاید چند روز اختلالی در گردش اطلاعات ایجاد شود ولی مجدداً اوضاع به همان شکل برمی گردد. هر چند از نظر حقوقی هم فیلترین..

ادامه مطلب