با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

جلسه برانکو با بازیکنان پیش از شروع نخستین تمرین

نشست مسئولان کلوب پرسپولیس با سرمربی و بازیکنان پیش از تمرین امروز (سه‌شنبه) برگزار شد. جلسه برانکو با بازیکنان پیش از شروع نخستین تمرین ..

ادامه مطلب

تماشای «جن‌گیر» در «آس»

فیلم سینمایی «جن‌گیر» به کارگردانی«ویلیام فریدکین» در کافه گالری «آس» پایتخت کشور عزیزمان ایران روی پرده می‌رود و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد. ..

ادامه مطلب

کشف تسلیحاتی قدرتمند جهت مبارزه با سرطان پروستات!

هنگامی که سلول ها به واسطه عفونت مزمن، التهاب ناشی از بیماری های خودایمنی، یا چاقی آسیب دیده و تضعیف می شوند، احتمال بیشتری دارد به سلول های سرطانی ت..

ادامه مطلب

بازیکن دسته دومی که ۲میلیاردی شد! ، شجاعیان به استقلال پیوست

سرانجام بعد از کش و قوس های فراوان، داریوش شجاعیان از گسترش فولاد جدا شد و به استقلال پیوست. شجاعیان به استقلال پیوست/ بازیکن دسته دومی که ۲می..

ادامه مطلب

تکذیب ارتباط پرونده قضایی شهربانو منصوریان با اهدای مدال به روحانی/ ، دادگستری اصفهان

نامبرده به اتهام اخلال در نظم عمومی از طریق هیاهو و ایجاد تجمعات غیر قانونی به اتفاق چند نفر دیگر به دادسرا احضار و اتهامات در این خصوص به آنان تفهیم شد..

ادامه مطلب

ماه عسل بازتاب واقعی جامعه است ، وقتی اینترنت زن مجری را می ترساند

نجمه جودکی در گفتگو با دیباچه، گفت: در «مردم گرام »شکل دیگری از اجرای من به تصویر کشیده شده است است.متفاوت ترین نوع گفتگو که یک زن مجری می تواند انجام بدهد ..

ادامه مطلب

کدام کشور سریع‌ترین رشد تولید علم را در دنیا دارد؟

بر اساس گزارش نهادهای رسمی بین‌المللی و نشریات انگلیسی و صهیونیستی، کشور عزیزمان ایران سال گذشته رتبه نخست رشد تولید علم در قاره آسیا و دنیا را داشته..

ادامه مطلب