با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

عکس) ، دفاع مرگبار یک مسیحی از حجاب زن مسلمان+ حامی ترامپ فاجعه آفرید (

بسیاری از رسانه ها و محافل خبری آمریکا از سکوت ترامپ در روزهای گذشته در قبال این اتفاق انتقاد کرده بودند/ ترامپ در نهایت دیروز سکوت خود را شکست و یک توییت ..

ادامه مطلب

تصمیم به بازشماری آرا در حوزه اختیارات هیأت اجرایی است نه فرمانداری / رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران

رئیس ستاد انتخابات شهرستان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت:‌ بازشماری صندوق‌های انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه در حوزه اختیارات فرمانداری پایتخت کشور عزیزمان ا ..

ادامه مطلب

علت اوضاع شبه جزیره کره کارها خصمانه آمریکاست/ آزمایش‌های موشکی اقدامی مشروع است ، کره‌شمالی

دیپلمات کره شمالی امروز (سه شنبه) در کنفرانس خلع سلاح شرکت ملل گفت: “آزمایش‌های اخیر موشکی پیونگ یانگ اقدامی مشروع جهت دفاع از کشور بوده و علی..

ادامه مطلب

رفتگرانی که قالیباف به آنها در الهیه،ولنجک،فرمانیه و اقدسیه املاک بخشید

شرق نوشت:هنوز رأی نهایی دادگاه مشخص نیست؛ ولی آنچه در ماجرای املاک نجومی بر سر زبان ها افتاد، نشان از آن داشت که ردیف ممتدی از بذل و بخشش های مدیریت ک..

ادامه مطلب

ای کاش رابطه‌ای میان بخشی از قوه قضاییه و نهادهای امنیتی با تعدادی از کاندیداها نبود / حسام‌الدین آشنا

مشاور رسانه‌ای رئیس‌جمهوری در ارزیابی از آخرین مناظره کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: کسی که در سال 92 ادعای 14 جلد برنامه داشت، امروز حتی حاضر نبود ..

ادامه مطلب

ترامپ فرمان اجرایی «امنیت سایبری» را امضاء کرد

رئیس جمهور آمریکا به منظور تقویت امنیت سایبری در ارکان دولتی و حفاظت از زیرساختهای حیاتی این کشور در برابر حملات سایبری یک فرمان اجرایی تازه را به امض..

ادامه مطلب

جانشین احتمالی کیست؟ ، آیا مدیر اف‌بی‌آی برکنار شد؟

تصمیم ناگهانی ترامپ جهت برکناری مدیر اف بی آی همه حتی دشمن های وی را غافلگیر کرد به خاص آنکه قرار بود وی فردا در برابر کمیته اطلاعاتی سنا، پاسخگوی نق..

ادامه مطلب

ربّنای شجریان ثبت ‌ملی شد

زهرا احمدی‌پور، معاون رئیس‌جمهوری و مدیر شرکت میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، لوح ثبت‌ ملی دعای مشهور به «ربّنا» با اجرای استاد محمدرضا شجریان را به هما..

ادامه مطلب

15 دقیقه اول بازی پرسپولیس پخش نمی‌شود

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز شایعه شده است بود که مسابقه پرسپولیس و الوحده امارات با 15 دقیقه تاخیر پخش مستقیم می شود که این عنوان به خاطر برنامه تبلیغ..

ادامه مطلب

شرح دستگیری مشاور املاک در گرمخانه !

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، از دستگیری جوان لامکانی که با شیک پوشی به استخدام یک آژانس املاک در آمده و اقدام به دزدی از ..

ادامه مطلب