با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تماشای «جن‌گیر» در «آس»

فیلم سینمایی «جن‌گیر» به کارگردانی«ویلیام فریدکین» در کافه گالری «آس» پایتخت کشور عزیزمان ایران روی پرده می‌رود و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

تماشای «جن‌گیر» در «آس»

تماشای «جن گیر» در «آس»

عبارات مهم : ایران

فیلم سینمایی «جن گیر» به کارگردانی«ویلیام فریدکین» در کافه گالری «آس» پایتخت کشور عزیزمان ایران روی پرده می رود و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «جن گیر» The Exorcist به کارگردانی و تهیه کنندگی «ویلیام فریدکین» براساس رمانی به همین نام نوشته «ویلیام پیتر بلتی» و با بازی «الن برستین»، «ماکس فون سیدو»، «جیسون میلر»، «لی جی کاب»، «لیندا بلر» و «آیلین دیتز» به مدت ۱۲۲ دقیقه، محصول سال ۱۹۷۳ کشور آمریکا در ساعت ۲۱ دوشنبه ۲۹ خرداد ماه جاری در شب های اکران پوسترهای اورجینال کلاسیک سینمای دنیا از سال های ١٩٤٠ تا ١٩٧٠ در تراس و فضای باز کافه گالری «آس» پایتخت کشور عزیزمان ایران روی پرده می رود و با حضور «مازیار فکری ارشاد» منتقد سینما نقد و بررسی می شود.

تماشای «جن‌گیر» در «آس»

«جن گیر» یکی از موفق ترین فیلم های ژانر وحشت به شمار می رود و در چهل و ششمین مراسم جایزه اسکار، موفق به کسب ۲ اسکار در رشته های «بهترین فیلم نامه اقتباسی» و «بهترین صدا» شد.

«ساموئل گلدوین» Samuel Goldwyn تهیه کننده نام آشنا در رابطه با پوسترهای سینمایی این گونه بیان کرده است: این پوسترها نوعی از تبلیغات هستند که من خیلی دوست دارم چون تنها حقایق را بیان می کند و هیچ گونه اغراقی در آن دیده نمی شود. دهه های ۱۹۳۰ تا ۱۹۷۰ را به جرأت می توان دوران طلایی و پرشکوه پوسترهای سینمایی نامید.

فیلم سینمایی «جن‌گیر» به کارگردانی«ویلیام فریدکین» در کافه گالری «آس» پایتخت کشور عزیزمان ایران روی پرده می‌رود و مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

هدف مهم این پوسترها در ابتدا نشان دادن ماهیت کلی و مضمون یک فیلم در نگاهی اجمالی به بینندگان است که در حال حاضر احتمالا بسیاری این فیلم ها را ندیده اند. این پوسترها بزرگنمایی ماهیت یک فیلم جهت همه اقشار متفاوت جامعه در سنین متفاوت هست. تفاوتی هم ندارد که در چه طبقه اجتماعی قرار داشته باشند.

نمایش این مجموعه مختصر آثار سینمایی به طور قطع بخش کوچکی از تاریخ پوسترهای سینمایی به شمار می آید که به روایتی به نظر می آید که به حیطه فراموشی سپرده شده است و نمایش آن در این لحظات، شاید یادآور آن دوران با شکوه سینما باشد که تصویر اندکی از آن در اذهان باقی مانده است.

علاقمندان می توانند همه روزه و بصورت رایگان از ساعت ۱۰ قبل از ظهر الی ۲۳ از نمایشگاه پوسترهای کلاسیک سینمای دنیا در گالری «آس» پایتخت کشور عزیزمان ایران به مدیریت دکتر «کامران هروی» واقع در خیابان شریعتی، اوج تر از قیطریه، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۸۳۱ دیدار کنند و در کنار دیدن این آثار ارزشمند سینمایی، از طریق هدفون؛ آنونس، تیزر، سکانس برگزیده و یا دیالوگ های این فیلم های خاطره انگیز سینما را گوش دهند و از آن لذت ببرند و همچنین هر شب به تماشای یکی از فیلم های خاطره انگیزه سینمای دنیا با نقش آفرینی ستاره های سینما بنشینند.

تماشای «جن‌گیر» در «آس»

واژه های کلیدی: ایران | سینما | سینمای | سینمایی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs