با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی با ناطق سلام و علیک داریم ، جامعه روحانیت همچنان به دنبال بازگرداندن ناطق‌نوری و روحانی / مصباحی‌مقدم

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید دارد: تلاش‌ها و رایزنی‌های جامعه روحانیت جهت بازگرداندن ناطق نوری متاسفانه بی نتیجه بوده است. 

با ناطق سلام و علیک داریم ، جامعه روحانیت همچنان به دنبال بازگرداندن ناطق‌نوری و روحانی / مصباحی‌مقدم

جامعه روحانیت همچنان به دنبال بازگرداندن ناطق نوری و روحانی /مصباحی مقدم: با ناطق سلام و علیک داریم

عبارات مهم : روحانیت

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید دارد: تلاش ها و مشورت های جامعه روحانیت جهت بازگرداندن ناطق نوری متاسفانه بی نتیجه بوده هست.

غلامرضا مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با نامه نیوز، با اشاره به مثبت و موثر بودن سخنان مدیر جمهور در مراسم تنفیذ و تحلیف گفت: واقعا احساس ما هم همین است که ایشان رویکرد مثبتی را نسبت به رهنمودهای مقام معظم رهبری پیدا کرده اند و مسیر خوبی را در پیش گرفته اند.

با ناطق سلام و علیک داریم ، جامعه روحانیت همچنان به دنبال بازگرداندن ناطق‌نوری و روحانی / مصباحی‌مقدم

وی ادامه داد: امیدواریم روحانی به همین صورت مسیر ریاست جمهوری را ادامه دهد، لیکن هرچقدر که میان مدیر جمهور و رهبری هماهنگی بیشتری باشد، نظام ما از ثبات بالاتری برخوردار خواهد بود.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به این پرسش که تلاش های جامعه روحانیت جهت برگرداندن ناطق نوری به کجا رسیده هست، گفت : ایشان جوابی نداده است و تاکنون هم این تلاش ها راه به جای نبرده است و نتیجه موثری نداشته هست. ما همواره امیدواریم که این برادر گرامی و بزرگوار ما به جلسات جامعه روحانیت بازگردند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز تاکید دارد: تلاش‌ها و رایزنی‌های جامعه روحانیت جهت بازگرداندن ناطق نوری متاسفانه بی نتیجه بوده است. 

وی در تصویر العمل به اینکه آیا شما تلاش هایتان در این مسیر را همچنان ادامه می دهید یا نه؟ تصریح کرد: ما ارتباط سلام و علیک مان را با ایشان داریم و این رابطه را ادامه می دهیم.

مصباحی مقدم با بیان اینکه آقای روحانی هیچ موقع جهت حضور در جلسات جامعتین اعتراضی نداشته است،تصریح کرد: آقای روحانی حتی دعوت های بعدی که از ایشان می شد را هم نفی نکردند. ایشان مدیر جمهور است و امنیت هم اقتضا نمی کند که در هر جایی حضور پیدا کند.مشابه به این عنوان را هم در مورد آقای هاشمی داشتیم. ایشان زمانی که در قید حیات بودند گفتند که شرایط امنیتِ من اقتضا نمی کند که بخواهم هرجایی حضور داشته باشم.

واژه های کلیدی: روحانیت | بازگرداندن | ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs