با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازگشت قیمت لبنیات‌ گران‌شده ، برخورد با احتکار تخم‌مرغ

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از بازگشت قیمت محصولات لبنی بعد از گرانفروشی تعدادی از برندها خبر داد و اعلام کرد: با انباشت‌کنندگان تخم‌مرغ برخورد می‌

بازگشت قیمت لبنیات‌ گران‌شده ، برخورد با احتکار تخم‌مرغ

برخورد با احتکار تخم مرغ/ بازگشت قیمت لبنیات گران شده

عبارات مهم : بازار

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از بازگشت قیمت محصولات لبنی بعد از گرانفروشی تعدادی از برندها خبر داد و اعلام کرد: با انباشت کنندگان تخم مرغ برخورد می شود.

طی خبری که از سوی شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در اختیار ایسنا قرار گرفت، این شرکت راجع به اوضاع کنترل قیمت تخم مرغ در بازار گفته است که متعاقب سیر صعودی نامتعارف قیمت عرضه تخم مرغ که به علت کم کردن میزان عرضه این محصول به بازار ناشی از شیوع بیماری فوق حاد تنفسی و معدوم سازی بخشی از مرغ های تخم گذار رخ داده هست، سیاست تأمین کسری کالا از طریق واردات اعمال و کارها نظارتی نیز شدت یافتن شده است است.

بازگشت قیمت لبنیات‌ گران‌شده ، برخورد با احتکار تخم‌مرغ

تشدید کارها نظارتی و بازرسی بر شبکه تأمین و توزیع و جلوگیری از انباشت بی مورد و امتناع از عرضه و لزوم رعایت ضرایب سود مصوب از سوی عوامل صنفی مرتبط امری است که شرکت حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرده با جدیت در دستور کار حوزه بازرسی و نظارت شرکت های صنعت، معدن و تجارت استان ها و اتاق های اصناف قرار گرفته و منجر به کم کردن قیمت تخم مرغ شده است است.

همچنین این شرکت آینده نگری کرده که با استمرار واردات، روزهای آتی شاهد عرضه گسترده تخم مرغ به قیمت مصوب در کل شبکه تولید باشیم.

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از بازگشت قیمت محصولات لبنی بعد از گرانفروشی تعدادی از برندها خبر داد و اعلام کرد: با انباشت‌کنندگان تخم‌مرغ برخورد می‌

گران فروشان لبنیاتی قیمت خود را کم کردن دادند

همچنین شرکت حمایت از بازگشت قیمت محصولات لبنی که بدون مجوز زیاد کردن قیمت داشتند، خبرداده و اعلام کرده که همه تولیدکنندگان ملزم به رعایت سقف قیمت های مشخص شده است هستند.

این شرکت اعلام کرد با توجه به اهمیت مصرف اقلام لبنی در ارتقای سلامت جامعه و لزوم جلوگیری از زیاد کردن نامتعارف قیمت این اقلام مشمول بر شیر، ماست و پنیر، رصد مستمر و کنترل روند تغییرات قیمت محصولات تولیدی با انواع نام های تجاری مطرح در سطح بازار بصورت جدی در دستور کار قرار داده شد و منتج به کم کردن قیمت از سوی واحدهای تولیدی و برگشت به قیمت های قبلی شده است است و باید گفت که کارها نظارتی به منظور حصول اطمینان از رعایت سقف قیمت های مصوب ادامه خواهد داشت.

بازگشت قیمت لبنیات‌ گران‌شده ، برخورد با احتکار تخم‌مرغ

در انتها نیز از مردم خواسته شده است با اعلام موارد مغایر به خاص گرانفروشی، شکایات خود را با تلفن و سامانه ۱۲۴ مطرح و متصدیان نظارت را در اصلاح خدمات و کنترل بازار یاری کنند.

واژه های کلیدی: بازار | بازگشت | برخورد | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs