با صدای بلند ترانه خواننده حمید عسکری

با صدای بلند: ترانه خواننده حمید عسکری اینستاگرام اینستاگرام حمید عسکری پست حمید عسکری جشن تولد پسر خواننده معروف جشن تولد کارن

لزوم آموزش پیشگیری از آزار جنسی از دوران مهدکودک ، موارد آزار جنسی نباید تکذیب شود

یک فعال زنان با اشاره اتفاق تعرض به تعدادی از دختران شهر ایرانشهر در استان سیستان و بلوچستان بر لزوم آگاه‌سازی کودکان و خانواده‌ها در خصوص چنین مسائلی..

ادامه مطلب

کارت ملی جایگزین دفترچه تامین اجتماعی می‌شود

معاون بیمه‌ای شرکت تامین اجتماعی گفت: دفترچه‌های درمانی تامین اجتماعی در مراکز طرف قرارداد این شرکت نیز مانند مراکز ملکی، در آینده از بین بردن می‌شود. نس..

ادامه مطلب

جاده‌های کشور عزیزمان ایران هر 58 دقیقه یک کشته می‌‌گیرند!

از شروع طرح ترافیک نوروزی در روز 25 اسفند سال گذشته تا کنون در مرحله اول سفرها میزان حوادث و تلفات جاده‌ای نسبت به مدت مشابه سال قبل کمتر شده است است..

ادامه مطلب

مسئولان باید پاسخگوی کشاورزان اصفهان باشند/ جنگ بعدی بر سر آب است ، استاندار اصفهان

مهرعلیزاده: باید با طرح‌های کشت جایگزین و استفاده از آب‌های خاکستری و پساب، کم آبی را مدیریت کنیم. جنگ جهانی سوم بر سر خاک یا صنعت نیست و این جنگ اگر ا..

ادامه مطلب

بررسی تاثیر سامانه اخیر در اوضاع بارشی کشور

رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران شرکت هواشناسی ضمن برآورد اوضاع بارندگی کشور از جمله پایتخت کشور عزیزمان ایران بر اثر فعالیت سیستم بارشی اخیر گفت: س..

ادامه مطلب

کم کردن دما در کشور ، هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران بارانی می شود

فریبا گودرزی در گفت و گو با میزان، اظهار داشت: امروز در خراسان رضوی به خاص غرب این استان شاهد وزش باد خواهیم بود. این استان و مشهد تا آخر هفته بارش خوبی ندار..

ادامه مطلب

این کار مایه وهن اسلام و تشیع است / تصویر العمل نماینده مجلس به لغو عضویت یک زرتشتی در شورای شهر

احمد مازنی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت:اعلام نظر شورای محترم نگهبان را در مورد ابطال آرای جناب آقای سپنتا نیکنام هموطن زرتشتی..

ادامه مطلب

توسعه پایتخت کشور عزیزمان ایران با نقشه خدشه دار

گزارش  درباره منشأ انحراف پایتخت کشور عزیزمان ایران از ظرف جمعیتی   ساخت و سازهای «مغایر» در بعضی مناطق و منطقه 22 با سند مهم اداره پایتخت  ..

ادامه مطلب